کسی ميداند علاج من چيست ؟

بیش از یک هفته است که خواب می بینم. خواب مرگ. هر شب یکی... اینگونه پیش برود کسی از افراد فامیل باقی نمی ماند... یعنی چه-ام شده است ؟

/ 20 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مکین

ای بابا! دندونِ اسبِ پیش‌کشی رو که نمی‌شمرن!

یوتا

خدا عاقبت خوابهای بلاگر ها را ختم به خیر کناد! کامنت خواب گذار اعظم را که خواندیم اندکی دلمان آرام شد که ما هم بسی اینگونه خواب می بینیم. بنده پس از چندین فقره خواب مرگ و میر - خواب دیدم رفته ام دانشگاه رشته معماری بخوانم و دارم به انگلیسی -عینه بلبل -برای استاد توضیح می دهم که ...

خاله جان

فرناز اينقدر از خواب گفت که من را هم دچار کرد.آقای خواب گزار اعظم تعبير خواب من چيست؟ خواب ميديدم عروسی فرناز است و من تمام مراسم را در خواب بودم و وقتی بيدار شدم که مراسم تمام شده بود!!!!!! و داشتم از ناراحتی به خودم دشنام ميدادم که اين چه وقت خوابيدن بوده.

سر هرمس مارانا

امیدوارم این را بخوانی. پست آخرت کامنت نمی گیرد خب. انگار داری درست می گویی که مهاجرت یک تونالیته ی خاکستری می زند به همه چیز. امیدوارم کامنت ات را ملت بخوانند.

نازی

سلام بر فارنايس عزيز و متفکر. دلم تنگ شد و آمدم. من فکر می کنم خواب مرگ در واقع بازتاب انديشه های کسی در آستانهء تغييرات مهم و در گذار از مرحله ای به مرحلهء ديگر است. واقعا خير است! اميدوارم بزودی بهترين روياها نصيبت بشود و ما را از آنها هم مطلع کنی. شاد و سرحال باش عزيز من.

مسعوده

آمدیم بازدید! در بسته بود! بدانید که ما آمدیم و نبودید!‌ دونقطه ارادات از دور

مسعوده

خب حقیقتش این است که من نمی‌دانم وجه تسمیه‌ی شما چیست که خوودم را تِپ بچسبانم به شما!‌ دو نقطه دندون !‌ ولی فکر می‌کنم تشابهات فزاینده‌آی داشته باشد!‌ یک‌جوری هرکسی از ظن خود شد یار من است!‌ کلی الان ولی ذوقم و اینا! الان تو فامیل دراومدی نکنه یهو؟؟

نازی

سلام فارنايس جان. باز هم دلم تنگ شد و آمدم. لطفا ميشه بنويسيد؟

نادر

آقای کوروش، شما یک نکته ای در مورد اینکه این خواب مرگ به ماجرای بچه مربوط میشه گفتی و ما رو به فکر انداختی! سیسمونی بگم بسته بندی کنن بفرستم؟

کوروش

نادر جان، به نظرم شما آدرستو به خانم فرناز ای میل بفرمایید، به صواب نزدیکتر باشه برادر چون از قدیم هم میگفتند: السابقون السابقون اولئک هم مقربون... تا اونجاییکه بنده در جریان هستم، مقصد فعلی یه جاهایی اطراف world of us هستش، حالا من میتونم به خاطر ارادت چندین و چند ساله به شما، یه پارتی بازی ای چیزی کنم گیرنده رو عوض کنیم بفرستیم خدمت شما... تا چه قبول افتد و چه در نظر آید... شایدم فرناز جان زحمت دو سری رو با هم کشید...