همين فردای افسون ريز رويايی ...

فردا این موقع از اتاقکی با پنجره های رو به کوه خواهم نوشت. فردا این موقع در اتاقکی خواهم بود که دیگر خیلی هم مطمئن از تعلقش به خودم نیستم. اتاقکی که هنوز بسیار دوست داشتنی است. فردا این موقع روی تختم دراز خواهم کشید و چراغهای شهر را خواهم شمرد. به سر خوردن در خیابانهای زیر همان چراغها فکر خواهم کرد ٬ عروسکهای بچگی ام را در آغوش خواهم گرفت و بیدار خواهم ماند تا شاید گرگ و میش هوا .

صبح ناباورانه در خانه راه خواهم رفت٬ نقاشیهایم را به دیوار نگاه خواهم کرد و لبخند خواهم زد از عبور زمان از روی تاریخ زیر نقاشیها. فردا این موقع خواهم نوشت که من ٬ هرچند برای مدتی کوتاه ٬ برگشته ام.

/ 10 نظر / 9 بازدید
نازی

سفر به خير فارنايس جان. شاد و پاينده باش و خوش بگذران. به شکوفه ها به باران، برسان سلام ما را. ما را از خود بيخبر نگذار.

mehran

به امان خدا سلام ما را هم به آن خانه قديمي برسان, گرچه خانه امروز سياه است ولي همه ما مي دانيم روزي آن گنج گم شده از زير خاك بيرون خواهد آمد با آرزوي بهترين ها, ما رو از خودت بي خبر نگذار

پرهام

به سلامتي :) اومدي يه تماس بگير وقت داشتي ببينيمت ( البته ميدونم كه سرت شلوغه)

بايرامعلی

خوش به حالتون. سلام منو به اون خاک دامن گير فراموش نشدنی برسونيد. خوش بگذره.

کوروش

خوش اومدین ما هم زودتر اومدیم که براتون جارو پارو کنیم و اینا...

محمد

امروز روز خوبی ست، روز بازگشت مسافران... به گمانم همان بهتر که «برای مدتی کوتاه». خوش بگذره!

فارفاراوی

خوش بگذره خانومی. چقد خوشحالم که خونه ای و می تونی با همه کسا و چيزايي رو که دوست داری ببينی. راستی:‌قبول دارم که همه مون يه جورايی مثل هميم. همون نوستالژی٬ همون اتاقکی که برامون مثل روی که ازش رفتيم نگش داشتن٬... مامان خانوم من توی خونه جديدشون هم يه اتاق برای من درست کردن با همه چيزايی که يه روزی مال من بود و حتی عکسای جديد من! خوش بگذره.

ساناز

واااااووووووووووو چه هيجان انگيز

شب تاب

اميدوارم که حسابی خوش بگذره و لذت ببری. دم تجريش يه يادی از من بکن که روحک شاد شه از اينجا.

نازی

فارنايس جان. سلام. رسيدن به خير. از سلامتی تان خبر بدهید. ديدم هوای تهران حول و حوش ۴۰ درجه است. دلم برای داغی تيرماهش هم می رود. اميدوارم توی آشپزخانهء مادرتان بوی کاهو پيچيده باشد و مهمان داشته باشيد و به مهمانی برويد. اميدوارم چشمها و گوشها و ذهنتان را از ياد وطن و عشق و دوستی و خانواده پر کنيد و برای ما هم به زودی از آنها بنويسيد.