.

تا اطلاع ثانوی/نمیدانم دقیقن چقدر/شاید کوتاه٬شاید بلند٬چیزی نمی نویسم. همین

.

/ 15 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سمن!

bad az inke khundam neminevisi ehsas mikonam daram az doorit khafe misham!

ژرفا

چرااااااااااااااااااااااااااا ؟ من نوشته های تو رو خيلی دوست دارم و حق آب و گل دارم اينجا و حق دارم که اول بپرسم چرااااااااااااااااااااااااااااااااااا ؟ بعد هم بگم لطفا بنويس ! دهه !

نازی

سلام فارنايس جان. غصه ام شد. اميدوارم فکر نکرده باشی که ما خواننده های خوبی نيستيم. ما نوشتنمان به خوبی تو نيست، اما خواندن و کيف کردنمان از نوشته های تو نقص ندارند! هر وقت حوصله داشتی، لطفا دوباره بنويس. من خريدارم!

سر هرمس مارانا

همیشه که نباید همه چیز را نوشت که دخترجان! ما به تصمیم شما احترام می گذاریم و این جور وقفه ها را شدیدن لازم و مهم و تاثیرگذار می دانیم. مثل جمع کردن فنر است. انرژی ای که ذخیره می شود تا جایی دیگر، گاس که جوری دیگر، خلاص شود. فقط از صمیم قلب مان امیدواریم ریشه در یکی از این اتفاق های تاسف بار و ناگزیر و انی وی گذری نداشته باشد. اصل حال تان که خوب است؟

الميرا

اِ ! و البته ما به تصميم شما احترام مي‌گذاريم... و در مورد سفر هم قرار بود الان در فرانسه و هفته بعد آلمان باشيم،‌ كه پيچانده شديم! ولي من بالاخره يه روزي ميام وين! قول مي‌دم!!!

نازی

بابا دلمان پوسيد فارنايس جان. پس کجايی؟ کی ميايی؟ اصلا هيچ قبول نيست که تو ننويسی. خواهشمند است سريعا به منزلت برگرد.

نازلی

منم می فهمم که آدم نياز داره به مرخصی گاهي ... شايد از هر چيزی... خوب باشی و موفق... اگه سر زدی به اينجا ولی لااقل توی کامنت دونيت کامنت بذار برامون که خوشحال بشيم و بدونيم خوب و سرحالی... :)

سولماز

حالا که ما کامپیوتر دار شدیم نمی‌نویسی ؟ پس من چی بخونم. شت!

کوروش

خب خب، به قول ما بناها خوب اینجا رو renovate کردیها حالا کی شروع میکنی نوشتن دوباره؟ شیرینی خونه نو فراموش نشه