لينکس!

۱. این نوشته آقای فرجام را ببینید . ما که سن و سالمان به آن زمانهای جشنواره قد نمی دهد. ولی این (فصل سوم) را که خواندم فردایش ویژه نامه جشنواره مجله فیلم در صندوق پستی بود و ...  رفتم در حال و هوای جشنواره و بیرون هم نمی آیم. فیلمی دیدید یاد ما هم بکنید... ما هم اینجا تا قبل اسکار وقت داریم همه فیلمها را ببینیم که از مراسم اسکار عقب نمانیم خلاصه...

۲. این نوشته امشاسپندان را نیز بخوانید...تا کسی نا حقیقت را بجای حقیقت باور نکند. دو پست آخر فرناز سیفی نیز تمامش بازگو کردن حقیقت است. با تمام جزئیات. وقتی خواندمش تنم لرزید. چشمانم هر باز می لرزد ... فقط می بندمشان. نفس عمیق می کشم و باز می کنم. مژه هایم خیس می شود و چشمانم می سوزد. هر دفعه !

۳. این مصاحبه آقای بیل گیتس نازنین با آقای جان استیوارت را نیز ببینید و «ببینید» که ورژن بتای ویستا تست نشده و پر از اشکال است. مجانی هم می شد دانلودش کرد. تورا بخدا به این پایتختیها و بازار رضایی ها و علاءالدینی ها بگویید که انقدر توی آستین خلق الله نکنند که قفل ویستا را شکسته ایم ! که قبل از ورود ورژن اصلی خوشحال شش هزار تومان می فروختند٬ لذت هم می بردند! وظیفه مهندسیمان بود بگوییم!

پ.ن : وقتی این را نوشتم داستان آلوچه خانم تا فصل سومش روی سایت بود. اصولن از آن تیپ داستانهاییست که آدم را خوشحال می کند بعد از خواندن و الحق که خوب نوشته. همه اش را بخوانید. از پایین به بالا !‌ ( اسامی فصل هایش را دارید ؟! عالی است! )

/ 3 نظر / 10 بازدید
کوروش

خیلی مخلصیم خانوم مهندس...

پرهام

بابا مهندس وظیفه شناس این لینک بیل گیتستون که فیلتر شده !!

خانم شين

سلام. من می خواستم برای مطلب قبلیت کامنت بذارم که واقعا قشنگ بود.