بيماری هشتارزتپ يا چيزی شبيه آن!

از صبح که بلند شدم چیزی درون گلویم گیر کرده بود. مثل یک موجود چند پا . یک پایش را از پشت گلویم در دماغم کرده بود٬ یک پایش یشت پلکهایم بود و پاهای دیگرش از گلویم پایین رفته بودند٬ حتی تا توی معده ام. دماغم هر از گاهی تیر می کشید و چشمانم اشکی می شد. پایش را در دلم تکان می داد و انگار هم میزد٬ توی دلم خالی میشد.

شاید دچار بیماری هشتارزتپ شده ام . نباید می آمدم سر کلاس. متاسفم که نمی توانم درسم را گوش دهم! من معذرت می خواهم از خودم و استادو از همه !!

دماغ و چشمهایم می سوزند. فکر می کنم ویروسش شبانه وارد بدنم شده٬ نباید پنجره را باز می گذاشتم . شاید هم از طریق ایمیلی وارد بدنم شده. من باور می کنم که ایمیلی که صبح باز کردم از آن ویروس هایی داشته که به آدمیزاد هم منتقل می شود. باور کردنش سخت نیست٬ کافی است ایمیلش حاوی یک موجود چندپا باشد.

کلاس سیاه و سفید است. رنگ اسلایدها٬ بچه ها. هیچ چیزی رنگ ندارد. اصلن از صبح همه چیز سیاه و سفید بود و کاملن بی معنی. حتی احساس می کنم همه به زبانی غیر از زبانی که بلدم حرف می زنند. انگار از سیاره دیگری آمده باشند. شاید هم من به دنیای دیگری پرت شده ام. همه سیاه و سفید و عجیب غریبند. مثل مرده ها سردند و بدون رنگ و من٬ با موجود چند پایی در گلویم خانه کرده و پاهایش را در اعضا بدنم تکان می دهد٬ وسط این دنیای سیاه و سفید با یک لباس آبی ایستاده ام. این موجود چند پا همه چیز را بی معنی و عوض کرده٬ حتی خودم را.

/ 6 نظر / 4 بازدید
سینا

این که معلومه همه به زبانی غير از زبانی که بلدی حرف ميزنند و به دنیای دیگری پرتاب شدی!خوشحال باش که بالاخره این ویروس باعث شد متوجه این موضوع بشی.

FarNice

اوپس !‌ خب نه ديگه ! همه به زبانی ٬ جز زبانهايی که من بلدم حرف ميزنند ! و مثل مرده ها سرد و بی رنگند. حالا چی ؟!

کوروش

من مدتها فکر میکردم چرا وبلاگ این آقای بولتس فیلتر نمیشه؟ شاهد از غیب رسید! خواهر نخون اینا رو، حداقل یه ماسکی چیزی بزن از این مرضا نگیری:))))))

فارفاراوی

حالا تو هشتارزتب گرفتی يا اين طفلکيا که سردن و بی رنگن؟ نکنه هشتارزتب تو وين اپيدمی شده باشه؟

سر هرمس مارانا

البته اونی که شما گرفتی دقيقن هشتارزتب نيست دخترم. بيش‌تر خساغورغور اتريشی است که گويا دارد اپيدمی می‌شود آن طرف‌ها. بيش‌تر بخواب، راديو گوش نکن، فرق موهای‌ات را عوض کن و درباره‌ی غواصی بيش‌تر بخوان، با صدای بلند!

FarNice

اوهوم. منم گفتم شبه هشتارزتپه! ولی اسمشو بلد نبودم !‌:| مرسی از تجویز :">