این نوعی نامه اسکاتلندی است, به دل نگیرید!

من یک آدم مهمم. از وقتی کلید انستیتو را گرفتم یک آدم مهم شدم. از وقتی موضوع پایان نامه ام قلقلکم می دهد و استادم نگاهی به سر تا پایم می اندازد و می گوید بعد از «رُزی» تو تنها دختری هستی که اینجا می بینم٬ من یک آدم مهمم. وقتی «اندی» در می آید که چقدر آلمانیت خوب شده است و سر کلاس فرانسه داستان فیلم پرسپولیس را دست و پا شکسته برای کلاس تعریف میکنم٬ آدم مهمی هستم .

از وقتی سبزه ام جوانه زده و می خواهم به مناسبت بودن تو هفت سین زیبایی بچینم ٬ از وقتی میدانم تو ٬فضاهای تنهایی ِخانه مان را پر می کنی و اولین عید مشترکمان را با همیم و تولدم را با هم جشن می گیریم ٬ یک آدم مهمم.
حتی گرمای هوا هم روی مهم بودن من تاثیر می گذارد. چون می توانم از زیر لایه لایه هایی که تمام این مدت می پوشیدیم بیرون بیایم و کفشهای سبکتری بپوشم که برعکس آن چکمه های بلند که پاهای مرا انگار که به زنجیر بسته باشند روی زمین دنبال من می کشید٬ احساس کنم به فاصله کمی از زمین پرواز می کنم.

از وقتی فکر میکنم به همه آنچه قرار است در آینده نزدیک اتفاق بیفتد ٬ آدم مهمی هستم. گیرم که روزهایم پر باشد از تنش ترم آخر و پایان نامه و استرسهای جور کردن برنامه های تابستان. گیرم که دلم عیدهای ایران را بخواهد. گیرم که خسته باشم از فشار همه کارهایی که باید تنهایی از پسشان بر بیآیم. گیرم که بودن «تو» فقط همان مدت عید اصلن کافی نباشد و تابستان به اندازه سالها دور به نظر برسد... به هر حال من یک آدم مهمم و این مهم بودن مهمترین کاری است که اینروزها بر عهده دارم.

 

پ.ن : اصطلاح فوق هیچ ارتباطی به ش.ک ندارد!

/ 11 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
موسیقی آب گرم

من واقعاً شرمنده‌ام. حالا که در خماری شله زرد هستید پس بگذارید این رو هم اضافه کنم که اون شله زرده نصفهه تو یخچالمون که احتیاج به جراحی پلاستیک داشت رو که یادتونه؟ خب از اون هم نتونستم بگذرم! جای شما خالی. شله زرد خوردن با آدم‌های مهم باید جالب باشه!

سر هرمس مارانا

به به به به (گاس که این هم فقط یک تست بوده برای جاکامنتی آدم های مهم و کمی هم هم ذوقی برای حال و هوای تان و کمی حسرت برای این که دل مان می خواست خراب شویم سرتان وسط این همه حس دوتایی ناز)

همیشه شادکام باشی .نوروز هم پیشاپیش مبارک[گل]

سینا

ببخشید نشانی از قلم افتاد.

کوروش

عزیزم، شما همیشه و در همه حال آدم بسیار مهمی بودین، ولی خودتون متوجه نبودید...

اولدفشن

به شهادت همین کامنت، کامنت‌دان شما هیچ ایرادی ندارد خانم مهم!

نونوش

عجب عدم مهم با احساسی !!!

آدم مهم- دخمل مهم- فرناز مهم این نوشته ات رو خیلی دوست د اشتم. بیشتر از همه نوشته هات ...

یوتای مهم!

آدم مهم- دخمل مهم- فرناز مهم این نوشته ات رو خیلی دوست د اشتم. بیشتر از همه نوشته هات